SKLEP NICZEGO SOBIE

SUSZ EGZOTYCZNY

Wyświetlanie 1–24 z 279 wyników

Opis kategorii: SUSZ EGZOTYCZNY

Susz egzotyczny to coraz bardziej popularny element dekoracyjny w branży florystycznej ale nie tylko. Są to produkty całkowicie naturalne,suszone a niektóre odpowiednio preparowane.

Dzięki nietypowemu wyglądowi są często wybierane do tworzenia zarówno bukietów, wianków ale również w ostatnim czasie wykorzystuje się go w branży cukierniczej do dekoracji tortów.

Wystarczy odrobina wyobraźni i odpowiednio dobór produktów żeby stworzyć bardzo ciekawe i nietuzinkowe kompozycje.

W ostatnim czasie niewątpliwym hitem stały się również trawy pampasowe. Szał na styl boho, który rozpoczął się od pewnego czasu w trendach dekoracyjnych charakteryzuje się kompozycjami z suszonych roślin.

Suszone trawy pampasowe bardzo spektakularnie wyglądają solo w kompozycjach wazonowych,ale nie tylko. Trawa pampasowa w połączeniu z innymi roślinami między innymi proteami ,palczatka czy eukaliptusem wygląda  na prawdę bardzo efektownie.

Tym sposobem suszone rośliny pojawiają się w coraz bardziej ciekawych i zaskakujących stylizacjach. Wykorzystanie suszu egzotycznego oraz traw pampasowych jest naprawdę bardzo szerokie.

W zależności od potrzeb i kreatywności oraz wyobraźni osoby tworzącej dekoracje.

W nasze ofercie znajduje sie bardzo szeroki wachlarz suszu egzotycznego, traw pampasowych , suszonych traw i innych produktów do stworzenia  ciekawych kompozycji.